Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Niños Gi / Gris / Junior I (10) / -36,2 kg
(Sábado 27)
Afgelopen
JOAQUIN VILLAO ROA
Teammarlonvizuete
Gewonnen via Walkover
JUAN GUERRERO DOJO BUSHIDO
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -79,3 kg (Pesado)
(Sábado 27)
Afgelopen
Klaudia Altamirano
Alliance LDE
Gewonnen via Walkover
Maria Lozano Iturralde Arte Suave
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -79,3 kg (Pesado)
(Sábado 27)
Afgelopen
Pia Barriga
DOJO BUSHIDO
Gewonnen via Walkover
Maria Lozano Iturralde Arte Suave
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg (Leve)
(Sábado 27)
Afgelopen
Carlos Enriquez
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Walkover
Javier Salcedo Freire Mantrabjj
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg (Leve)
(Sábado 27)
Afgelopen
Enrique Herrera
ZEN ARTE SUAVE
Gewonnen via Walkover
Javier Salcedo Freire Mantrabjj
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Medio)
(Sábado 27)
Afgelopen
Andres Maldonado
Army Pasaje
Gewonnen via Walkover
Luigi Novarese Triviño Mantrabjj
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medio Pesado)
(Sábado 27)
Afgelopen
Geovanni Robles
Academia Satori
Gewonnen via Walkover
Franco Tinoco Team Urdesa
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medio Pesado)
(Sábado 27)
Afgelopen
Ronald Jalón
team marlon vizuete
Gewonnen via Walkover
Franco Tinoco Team Urdesa
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Medio)
(Sábado 27)
Afgelopen
Cristopher Torres Miranda
Team Elite
Gewonnen via Walkover
Victor Cuesta Giler TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -70 kg (Pena)
(Sábado 27)
Afgelopen
Xavier Tamayo
Teammarlonvizuete
Ramiro Guerrero Teammarlonvizuete Gewonnen via Walkover
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -88,3 kg (Medio Pesado)
(Sábado 27)
Afgelopen
Manuel Weisson
Iturralde Arte Suave
Alejandro Encalada Kingsman Jiu Jitsu Studio Gewonnen via Walkover
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -58,5 kg (Pluma)
(Sábado 27)
Afgelopen
David Cabrera Amores
Teammarlonvizuete
Gewonnen via Walkover
Gonzalo Cordova
Absoluto Masculino Gi / Café / Master 1 / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Vicente Guillen
Iturralde Arte Suave
Hugo Borja Kingsman Jiu Jitsu Studio
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Xavier Negrete
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Luigi Novarese Triviño Mantrabjj
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Jose Gallardo
APEX EC JIU-JITSU
Gewonnen via Walkover
Fernando Bravo Academia Satori
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Unknown User Cantos
DANIEL MÁRQUEZ ALLIANCE - FIGHT CENTER CUMBAYÁ
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
SAMUEL RIVERA
APEX EC JIU-JITSU
Gewonnen via Walkover
Ángel Patricio Ulloa Academia Satori
Absoluto Masculino Gi / Violeta / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Absoluto Masculino Gi / Violeta / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Alejandro Encalada
Kingsman Jiu Jitsu Studio
Christian Lara Team Urdesa Gewonnen via Walkover
Absoluto Masculino Gi / Violeta / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Gino Cartagena
Team Cascagrossa
Daniel Aguilar Machala jiujitsu
Absoluto Masculino Gi / Violeta / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
George Verduga
Team Urdesa
Gewonnen via Walkover
Jordy Cortez Armijos Kingsman Jiu Jitsu Studio
Absoluto Femenino Gi / Azul / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Michelly Valladares
Mantrabjj
Gewonnen via Walkover
Silvia Valeria Metz Allauca Santos BJJ
Absoluto Femenino Gi / Azul / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Silvia Valeria Metz Allauca
Santos BJJ
Vanessa Salazar APEX EC JIU-JITSU Gewonnen via Walkover
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
Afgelopen
Daniel Ramos
Dojo House Alliance
Galo Haro JIU JITSU VIBES Gewonnen via Walkover
Niños Gi / Amarillo / Teen III (15) / -48.3 kg
(Sábado 27)
Afgelopen
Elvis Mateo Lliguilema Vasconez
Iturralde Arte Suave
Matias Duran Célleri Alliance LDE Gewonnen via Walkover
Niños Gi / Blanco / Mighty Mite II (5) / 20,0 kg
(Sábado 27)
2-1
Afgelopen
Saul Gonzalez Rosero
Lopez Vera
Thiago Mancero DOJO BUSHIDO Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Niños Gi / Gris / Mighty Mite III (6) / -34,20 kg
(Sábado 27)
1
Afgelopen
Unknown User
JIU JITSU VIBES
Tadeo Artieda Mayorga Teammarlonvizuete Gewonnen via Punten
Niñas Gi / Gris / Mighty Mite III (6) / -25 kg
(Sábado 27)
2
Afgelopen
Niza Ibanez
APEX EC JIU-JITSU
JULIETA DIAZ CARDONA Alliance LDE Gewonnen via Punten - 03:00
Niñas Gi / Blanco / Pee Wee I (7) / -33,20 kg
(Sábado 27)
2
Afgelopen
Emilia Alejandra Cadena Balón
TEAM PREDADOR SALINAS
Africa Esmeralda Kimoa Jiujitsu Studio Gewonnen via Overgave - 01:24
Niños Gi / Blanco / Mighty Mite III (6) / -25 kg
(Sábado 27)
Afgelopen
Cristopher Martinez
EDJ School of Jiu-Jitsu
Juan Zavala Uscocovich Round One Gewonnen via Walkover
Niños Gi / Amarillo / Junior I (10) / -42.3 kg
(Sábado 27)
6
Afgelopen
Kevin Bolaños
TEAM PREDADOR SALINAS
Gewonnen via Punten - 04:00
Dylan Rivadeneira ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Niños Gi / Gris / Pee Wee I (7) / -27 kg
(Sábado 27)
2-2
Afgelopen
Nicolas Diaz Arcos
Alliance LDE
Kareem Angamarca JIU JITSU VIBES Gewonnen via Punten - 03:00