Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -69,0 kg (Leve)
(Sábado 27)
1-23
Afgelopen
Juan Diego Rengifo Feijoó
Gewonnen via Overgave - 02:40
Christian Jerez Apolo Dojo House Alliance
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -88,3 kg (Medio Pesado)
(Sábado 27)
21
Afgelopen
Raymond Avendaño
The Factory Training Center
Gewonnen via Punten - 05:00
Austin Johnson ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Medio)
(Sábado 27)
28
Afgelopen
Carlos Lopez Patiño
APEX EC JIU-JITSU
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
JOHNNY BUCHELI APEX EC JIU-JITSU
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Medio)
(Sábado 27)
30
Afgelopen
Armando Isaacs
APEX EC JIU-JITSU
Angel Arambulo EDJ School of Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg (Leve)
(Sábado 27)
2-27
Afgelopen
Manuel Cusme
R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Gewonnen via Punten - 05:00
Brian Cherres APEX EC JIU-JITSU
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg (Leve)
(Sábado 27)
1-26
Afgelopen
Vanessa Salazar
APEX EC JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 05:00
Leonela Acurio JIU JITSU VIBES
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Pesado)
(Sábado 27)
27
Afgelopen
Merlín Arce Loor
ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
FERNANDO DI PIERRO Alliance LDE Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Medio)
(Sábado 27)
29
Afgelopen
Luis Cuenca Medina
Kingsman Jiu Jitsu Studio
Gewonnen via Punten - 05:00
Carlos Lopez Patiño APEX EC JIU-JITSU
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -69,0 kg (Leve)
(Sábado 27)
1-24
Afgelopen
Johann Ledwon
Studio 76 / Hybrid
Gewonnen via Punten - 05:00
Joseph Chimbolema TEAM MARCELO PRADO
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg (Leve)
(Sábado 27)
2-25
Afgelopen
Daniel Ramos
Dojo House Alliance
Danilo Rivera Team Cascagrossa Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -94,3 kg (Pesado)
(Sábado 27)
26
Afgelopen
Edison Mogollón
Kitó - Ryu
Gewonnen via Overgave - 00:59
Wilson Jair Carranza ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medio Pesado)
(Sábado 27)
30
Afgelopen
Xavier Negrete
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Unknown User Cantos
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -94,3 kg (Pesado)
(Sábado 27)
25
Afgelopen
Takayoshi Higa
ALMEIDA JJ
Gewonnen via Overgave - 04:45
Joel Orozco DOJO BUSHIDO
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg (Leve)
(Sábado 27)
Afgelopen
Silvia Valeria Metz Allauca
Santos BJJ
Leonela Acurio JIU JITSU VIBES Gewonnen via Walkover
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -70 kg (Pena)
(Sábado 27)
31
Afgelopen
Adrián Cedeño
TEAM PREDADOR SALINAS
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Ricardo Paz APEX EC JIU-JITSU
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg (Pena)
(Sábado 27)
2-23
Afgelopen
Ivan Lituma
Profight Center
Anthony Andre Mejiaa team marlon vizuete Gewonnen via Overgave - 02:29
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -48,5 kg (Gallo)
(Sábado 27)
1-28
Afgelopen
Jacqueline Nuñez
DOJO BUSHIDO
Gewonnen via Punten - 05:00
Michelly Valladares Mantrabjj
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medio Pesado)
(Sábado 27)
32
Afgelopen
Adrian Baez
Teammarlonvizuete
Gewonnen via Punten - 05:00
Camilo Gomez COHAB ECUADOR
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg (Leve)
(Sábado 27)
2-26
Afgelopen
Peter Polanco
Arte Suave Daniel Vélez
Hector Garcia APEX EC JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medio Pesado)
(Sábado 27)
31
Afgelopen
Leonardo Iturralde
Iturralde Arte Suave
Gewonnen via Punten - 05:00
Armando Cusme R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Hombres Gi / Blanco / Master 2 (40+) / -70 kg (Pena)
(Sábado 27)
29
Afgelopen
Andrés Jácome Ochoa
DOJO BUSHIDO
Fabián Moreno Barriga Iturralde Arte Suave Gewonnen via Overgave - 01:05
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg (Leve)
(Sábado 27)
1-27
Afgelopen
Ivanna Barreiro
APEX EC JIU-JITSU
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Vanessa Salazar APEX EC JIU-JITSU
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -76 kg (Leve)
(Sábado 27)
34
Afgelopen
Javier Nuñez
ZEN ARTE SUAVE
Gewonnen via Punten - 05:00
Darwin Mora EDJ School of Jiu-Jitsu
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Medio)
(Sábado 27)
32
Afgelopen
Fernando Cardenas
HULKSPORTS
SEBASTIAN SANTOS Santos BJJ Gewonnen via Overgave - 01:05
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -94,3 kg (Pesado)
(Sábado 27)
27
Afgelopen
Joel Orozco
DOJO BUSHIDO
Wilson Jair Carranza ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE Gewonnen via Overgave - 01:25
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg (Leve)
(Sábado 27)
2-29
Afgelopen
Bryan Mera
EDJ School of Jiu-Jitsu
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:44
Danilo Rivera Team Cascagrossa
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Medio)
(Sábado 27)
34
Afgelopen
Andres Maldonado
Army Pasaje
Esteban Darquea COHAB ECUADOR Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -82,3 kg (Medio)
(Sábado 27)
1-29
Afgelopen
Alberto Kevin Marmolejo Acosta
Team Milagro Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Luis Morocho Alliance LDE
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -94,3 kg (Pesado)
(Sábado 27)
28
Afgelopen
Takayoshi Higa
ALMEIDA JJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Edison Mogollón Kitó - Ryu
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -64,0 kg (Pena)
(Sábado 27)
38
Afgelopen
Christian Ledwon
Studio 76 / Hybrid
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Unknown User Arte Suave Daniel Vélez
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg (Leve)
(Sábado 27)
2-31
Afgelopen
Manuel Cusme
R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:09
Arturo Mauricio Pinedo Nervi ALMEIDA JJ
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super Pesado)
(Sábado 27)
37
Afgelopen
Ramón López
Lopez Vera
SAMUEL RIVERA APEX EC JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 05:00