Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
1-53
Gotowy
Gustavo Castillo Rubio
Team Gustavo Castillo
Wygrana na punkty - 05:00
Alberto Marmol APEX EC JIU-JITSU
Hombres Gi / Azul / Adulto / +100,5 kg / Ultra Pesado
(Julio 9)
7-57
Gotowy
Victor Vargas B.
APEX EC JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Sebastian Baez Iturralde Arte Suave
Hombres Gi / Azul / Adulto / -76 kg / Leve
(Julio 9)
6-56
Gotowy
Mateo Josué Suquillo Hidalgo
Sierra Jiu Jitsu
Emmanuel Calderon Mantrabjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(Julio 9)
3-51
Gotowy
Leonardo Orlando
Dojo Leo Iturralde
Wygrana na punkty - 05:00
Xavier Jurado ALLIANCE LABRADOR
Hombres Gi / Azul / Adulto / -76 kg / Leve
(Julio 9)
6-57
Gotowy
Ricardo Astudillo
Team Urdesa
Wygrana na punkty - 05:00
Guillermo Moreno Iturralde Arte Suave
Hombres Gi / Azul / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
3-46
Gotowy
Adolfo Ortega
University of Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Francisco Ortiz TEAM TUBARÃO PREDADOR
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
5-58
Gotowy
EMILIO JOSE ANDRADE
ALLIANCE LABRADOR
SEBASTIAN SANTOS Santos BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Julio 9)
2-54
Gotowy
Ronny Intriago
Academia Satori
Ian Montenegro Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
7-54
Gotowy
Ronald Jalón
Teammarlonvizuete
Wygrana na punkty - 05:00
Geanfranco Esquetine Santos BJJ
Absoluto Masculino Gi / Negro / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
1-55
Gotowy
Manuel Zapata Cordova
Fight House Cuenca
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Jorge López Mantrabjj
Absoluto Masculino Gi / Azul / Master 2 / ABSOLUTO
(Julio 9)
6-60
Gotowy
Abel David Giler Sarmiento
TEAM SOLUÇO
Wygrana na punkty - 05:00
Martin Wright Dojo Leo Iturralde
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
4-64
Gotowy
Christian Bravo
Team Elite
Marcos Solorzano Bramuel Studio 76 / Hybrid Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
5-56
Gotowy
Alberto Marmol
APEX EC JIU-JITSU
Daniel Vélez León Iturralde Arte Suave Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Hombres Gi / Azul / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
3-54
Gotowy
Abraham Cruz
Team Urdesa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Mauricio Zambrano Cárdenas TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
7-56
Gotowy
Edy Daniel Bravo Alarcon
BJJ Theory
Wygrana na punkty - 04:13
Adrian Baez Teammarlonvizuete
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
2-49
Gotowy
Andrés Orquera
TEAM TUBARÃO PREDADOR
Wygrana na punkty - 05:00
Bryan Zambrano Ecuador
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(Julio 9)
3-52
Gotowy
Carlos Grau
APEX EC JIU-JITSU
Geancarlo Rodriguez APEX EC JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
5-59
Gotowy
FERNANDO DI PIERRO
Alliance LDE
Wygrana na punkty - 05:00
Xavier Negrete Army Brazilian Jiu-Jitsu
Hombres Gi / Azul / Adulto / -76 kg / Leve
(Julio 9)
6-58
Gotowy
Mateo Josué Suquillo Hidalgo
Sierra Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Guillermo Moreno Iturralde Arte Suave
Absoluto Masculino Gi / Café / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
7-58
Gotowy
Juan Camilo Montoya Loaiza
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrana na punkty - 05:00
Xavier Tamayo Teammarlonvizuete
Absoluto Masculino Gi / Negro / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
1-58
Gotowy
DANIEL QUINTANA
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrana na punkty - 05:00
Andrés Saa Team Cascagrossa
Absoluto Masculino Gi / Azul / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
8-54
Gotowy
Adrian Baez
Teammarlonvizuete
Geanfranco Esquetine Santos BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
2-53
Gotowy
Alex Sacoto
TEAM PREDADOR MATRIZ
Felipe Lora Universidad del Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
5-57
Gotowy
Jose Gallardo
APEX EC JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Luis Gómez TEAM TUBARÃO PREDADOR
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
Gotowy
Rodrigo Aviles
Arte Suave Daniel Vélez
Allan Ricaurte Team Cascagrossa Wygrana walkowerem
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
4-67
Gotowy
Eduardo Medina
Team Grodd
Agustín Navarrete Merizalde TEAM PREDADOR VICTOR AVILES Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
3-47
Gotowy
Federico Vigliarolo
Kimoa Jiujitsu Studio
Wygrana na punkty - 05:00
Francisco Ortiz TEAM TUBARÃO PREDADOR
Absoluto Masculino Gi / Café / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
7-60
Gotowy
Xavier Freile
APEX EC JIU-JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Jose Benalcazar EDJ School of Jiu-Jitsu
Absoluto Masculino Gi / Negro / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
1-59
Gotowy
Xavier Ledesma
Sierra Jiu Jitsu
Daniel Giler APEX EC JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
3-48
Gotowy
Juanse Jara Paredes
APEX EC JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Adolfo Ortega University of Jiu-Jitsu
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
5-60
Gotowy
Daniel Vélez León
Iturralde Arte Suave
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Andres Valencia EDJ School of Jiu-Jitsu
Absoluto Masculino Gi / Café / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
7-59
Gotowy
Juan Camilo Montoya Loaiza
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrana na punkty - 05:00
DIEGO HERRERA Fight Sports