Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
2-36
Gotowy
Julio Vargas Córdova
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrana na punkty - 05:00
Christian Lara Team Urdesa
Hombres Gi / Azul / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
6-45
Gotowy
Ricardo Alvarez
Beyond Jiu-Jitsu
Brandon Rojas COHAB ECUADOR Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
4-40
Gotowy
Cesar Borbor
Team Gustavo Castillo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Alan Jair Córdova Pardo PREDADOR RONIN
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Pluma
(Julio 9)
2-40
Gotowy
Anthony Navarro
Dojo Leo Iturralde
Juan Diego Rengifo Feijoó Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
4-41
Gotowy
Gustavo Reyes
EDJ School of Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Santiago Imbacuán
Absoluto Femenino Gi / Azul / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
8-39
Gotowy
Nicole Cantuña
TEAM SOLUÇO
Ivanna Barreiro Team Urdesa Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg / Leve
(Julio 9)
5-43
Gotowy
Enrique Martinez
Arte suave juan Miguel iturralde
Esteban Meira Mantrabjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
2-38
Gotowy
Christian Lara
Team Urdesa
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Andres Aveiga TEAM PREDADOR MATRIZ
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -70 kg / Pena
(Julio 9)
1-42
Gotowy
Teofilo Bucaram
Alliance LDE
Ángel Patricio Ulloa BJJ Theory Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
4-42
Gotowy
Jean Paul Escobar Campi
Teammarlonvizuete
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Cesar Borbor Team Gustavo Castillo
Absoluto Femenino Gi / Violeta / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
6-42
Gotowy
Ivanna Cabanilla
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Melanie Saltos Robalino ROOTS ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Julio 9)
7-41
Gotowy
Alejandro Safadi Rossi-Erba
Round One
Gino Arteaga Academia Satori Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Master 2 (40+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
3-43
Gotowy
Iván Rodríguez
Round One
Wygrana na punkty - 05:00
JOHNNY BUCHELI APEX EC JIU-JITSU
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
4-45
Gotowy
Gerardo Cisneros
EDJ School of Jiu-Jitsu
Erwin Calderón Teammarlonvizuete Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(Julio 9)
7-44
Gotowy
Jorge Peralta
TEAM PREDADOR MATRIZ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:17
Byron Huayamave ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Absoluto Femenino Gi / Azul / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
8-41
Gotowy
Melany Macías
Academia Satori
Wygrana na punkty - 05:00
Franzua Vélez Team Urdesa
Hombres Gi / Negro / Adulto / -76 kg / Leve
(Julio 9)
1-39
Gotowy
LUIS GRANJA
Team Urdesa
Wygrana na punkty - 05:00
Jonathan Barragan
Hombres Gi / Azul / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
6-46
Gotowy
Danny Moisés Naranjo Romero
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrana na punkty - 05:00
Josue Contreras Falquez LifeStyle
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
4-43
Gotowy
Santiago Imbacuán
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Cesar Borbor Team Gustavo Castillo
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Pluma
(Julio 9)
2-42
Gotowy
Nicolas Lascano Pita
Team Urdesa
Wygrana na punkty - 05:00
Francisco Aguilar Arte Suave Daniel Vélez
Hombres Gi / Azul / Adulto / -94,3 kg / Pesado
(Julio 9)
7-47
Gotowy
Kevin Ripa
JIU JITSU VIBES
Jose Daniel Luzuriaga TEAM PREDADOR MATRIZ Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
3-39
Gotowy
Angel Arambulo
EDJ School of Jiu-Jitsu
Diego Rene Rodriguez ALLIANCE LABRADOR Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Absoluto Femenino Gi / Violeta / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
6-43
Gotowy
Vanessa Salazar
APEX EC JIU-JITSU
Ivanna Cabanilla TEAM PREDADOR VICTOR AVILES Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 2 / ABSOLUTO
(Julio 9)
5-50
Gotowy
Dennis Guillem
TEAM SOLUÇO
MARLON VIZUETE RODRIGUEZ Teammarlonvizuete Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Femenino Gi / Azul / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
8-42
Gotowy
Ivanna Barreiro
Team Urdesa
Wygrana na punkty - 05:00
Vanesa Orrego Kimoa Jiujitsu Studio
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Julio 9)
7-42
Gotowy
Andrick Saraguro
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Bruce Alvarracin TEAM PREDADOR SALINAS
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -70 kg / Pena
(Julio 9)
1-43
Gotowy
Daniel Vélez León
Iturralde Arte Suave
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Teofilo Bucaram Alliance LDE
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Pluma
(Julio 9)
2-41
Gotowy
Juan Diego Rengifo Feijoó
Wygrana na punkty - 05:00
Jordi Sandoval Bedon One Fight Academy
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 2 / ABSOLUTO
(Julio 9)
5-45
Gotowy
Javier Cobo
Kimoa Jiujitsu Studio
Enrique Martinez Arte suave juan Miguel iturralde Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
3-38
Gotowy
Armando Isaacs
APEX EC JIU-JITSU
Luis Reyes APEX EC JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Master 2 / ABSOLUTO
(Julio 9)
8-45
Gotowy
CARLOS AGUIRRE RIVADENEIRA
Dojo Leo Iturralde
Fernando Zavala Giler Round One Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg / Leve
(Julio 9)
5-44
Gotowy
Xavier Cruz
Mantrabjj
Joffre Campoverde Kingsman Jiu Jitsu Studio Wygrana na punkty - 05:00