Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
48
Окончено
Samantha Saenz
Alliance LDE
Melanie Saltos Robalino ROOTS ACADEMY Won by Submission - 04:25
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -79,3 kg / Pesado
(Sábado 27)
2-50
Окончено
Fernanda Jara
Team Urdesa
Angie Cedeño Academia Satori Won by points - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
44
Окончено
Unknown User
Team Urdesa
Valentino Ramos Team Cascagrossa Won by points - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-41
Окончено
Nicolas Lascano Pita
TEAM PREDADOR SALINAS
Mauro Lemus ROOTS ACADEMY Won by Submission - 02:01
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
51
Окончено
Francis Paucar
COHAB ECUADOR
Gino Arteaga Academia Satori Won by Submission - 02:16
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-45
Окончено
Jiménez Beltrán Valentina
Kimoa Jiujitsu Studio
Angie Rendon Team Urdesa Won by Submission - 03:24
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Sábado 27)
46
Окончено
Leonela Acurio
JIU JITSU VIBES
Nicole Cantuña TEAM SOLUÇO Won by points - 05:00
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Sábado 27)
44
Окончено
Edgar Barrera Mejía
Dojo House Alliance
Guillermo Vázquez Won by points - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
46
Окончено
Vicente Catota
Kitó - Ryu
Jose Yari Teammarlonvizuete Won by points - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
45
Окончено
Juan Almeida
Team Urdesa
Daniel Ramos Dojo House Alliance Won by points - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-45
Окончено
Isaac Aviles Palma
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Won by points - 05:00
José Suárez JiuJitsu Studio Cuenca
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
49
Окончено
Sarita Gutiérrez Quiroz
Studio 76 / Hybrid
Won by Decision - 05:00
Samantha Saenz Alliance LDE
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-46
Окончено
Carlos Swanton
APEX EC JIU-JITSU
Anthonny Ramos Ordoñez Iturralde Arte Suave Won by Submission - 03:38
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
42
Окончено
Xavier Freile
APEX EC JIU-JITSU
Leonardo Conforme Ojeda Teammarlonvizuete Won by points - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
53
Окончено
Xavier Cornejo
HULKSPORTS
Won by Submission - 02:54
Jeick Julio Montes Plaza Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
46
Окончено
RICARDO ROVELLO PAREDES
APEX EC JIU-JITSU
Tomas Alarcon TEAM SOLUÇO Won by Submission - 04:40
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
2-53
Окончено
Lenin Paz
Won by Decision - 05:00
Elie Noguera Team Urdesa
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
52
Окончено
Fabio Da Silva
HULKSPORTS
Jeysua Chassi Lopez Vera Won by points - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Negro / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
51
Окончено
Sebastian Guevara
Alliance LDE
Won by Submission - 01:01
Alejandro Ycaza Neme Arte suave juan Miguel iturralde
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-46
Окончено
Belén Machado
Iturralde Arte Suave
Jiménez Beltrán Valentina Kimoa Jiujitsu Studio Won by Submission - 03:29
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
47
Окончено
Brandon Rojas
COHAB ECUADOR
Won by points - 05:00
Valentino Ramos Team Cascagrossa
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
45
Окончено
Angel Arambulo
EDJ School of Jiu-Jitsu
Johnny Avila Morocho Kenshikai BJJ Won by points - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-47
Окончено
Jefferson Piguave
Kimura jiujitsu
Won by points - 05:00
David Aguilar Army Brazilian Jiu-Jitsu
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Sábado 27)
54
Окончено
Ramiro Zapata Gorosito
Academia Satori
Andres Valencia EDJ School of Jiu-Jitsu Won by Submission - 04:32
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
50
Окончено
Ivanna Cabanilla
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Melanie Saltos Robalino ROOTS ACADEMY Won by points - 05:00
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-47
Окончено
Emily Maldonado
EDJ School of Jiu-Jitsu
Angie Rendon Team Urdesa Won by Submission - 00:57
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
56
Окончено
Xavier Cornejo
HULKSPORTS
Andy Guadalupe DOJO BUSHIDO Won by Decision - 00:54
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
51
Окончено
Jorge Chuchuca
Falquez LifeStyle
Jose Pazmiño Won by Submission - 00:35
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
2-54
Окончено
José Zuñiga
COHAB ECUADOR
Andres Aveiga TEAM PREDADOR STALIN FRANCO Won by Submission - 00:55
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
55
Окончено
Gino Arteaga
Academia Satori
Won by points - 05:00
Jeysua Chassi Lopez Vera
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
2-55
Окончено
Lenin Paz
Bryan Huaraca TEAM PREDADOR STALIN FRANCO Won by points - 04:59
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
43
Окончено
DIEGO HERRERA
Fight Sports
Won by Submission - 03:12
Leonardo Conforme Ojeda Teammarlonvizuete