Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
48
Färdig
Samantha Saenz
Alliance LDE
Melanie Saltos Robalino ROOTS ACADEMY Vann på Submission - 04:25
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -79,3 kg / Pesado
(Sábado 27)
2-50
Färdig
Fernanda Jara
Team Urdesa
Angie Cedeño Academia Satori Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
44
Färdig
Unknown User
Team Urdesa
Valentino Ramos Team Cascagrossa Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-41
Färdig
Nicolas Lascano Pita
TEAM PREDADOR SALINAS
Mauro Lemus ROOTS ACADEMY Vann på Submission - 02:01
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
51
Färdig
Francis Paucar
COHAB ECUADOR
Gino Arteaga Academia Satori Vann på Submission - 02:16
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-45
Färdig
Jiménez Beltrán Valentina
Kimoa Jiujitsu Studio
Angie Rendon Team Urdesa Vann på Submission - 03:24
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Sábado 27)
46
Färdig
Leonela Acurio
JIU JITSU VIBES
Nicole Cantuña TEAM SOLUÇO Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Sábado 27)
44
Färdig
Edgar Barrera Mejía
Dojo House Alliance
Guillermo Vázquez Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
46
Färdig
Vicente Catota
Kitó - Ryu
Jose Yari Teammarlonvizuete Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
45
Färdig
Juan Almeida
Team Urdesa
Daniel Ramos Dojo House Alliance Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-45
Färdig
Isaac Aviles Palma
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Vann på poäng - 05:00
José Suárez JiuJitsu Studio Cuenca
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
49
Färdig
Sarita Gutiérrez Quiroz
Studio 76 / Hybrid
Vann på domslut - 05:00
Samantha Saenz Alliance LDE
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-46
Färdig
Carlos Swanton
APEX EC JIU-JITSU
Anthonny Ramos Ordoñez Iturralde Arte Suave Vann på Submission - 03:38
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
42
Färdig
Xavier Freile
APEX EC JIU-JITSU
Leonardo Conforme Ojeda Teammarlonvizuete Vann på poäng - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
53
Färdig
Xavier Cornejo
HULKSPORTS
Vann på Submission - 02:54
Jeick Julio Montes Plaza Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
46
Färdig
RICARDO ROVELLO PAREDES
APEX EC JIU-JITSU
Tomas Alarcon TEAM SOLUÇO Vann på Submission - 04:40
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
2-53
Färdig
Lenin Paz
Vann på domslut - 05:00
Elie Noguera Team Urdesa
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
52
Färdig
Fabio Da Silva
HULKSPORTS
Jeysua Chassi Lopez Vera Vann på poäng - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Negro / Adulto / ABSOLUTO
(Sábado 27)
51
Färdig
Sebastian Guevara
Alliance LDE
Vann på Submission - 01:01
Alejandro Ycaza Neme Arte suave juan Miguel iturralde
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-46
Färdig
Belén Machado
Iturralde Arte Suave
Jiménez Beltrán Valentina Kimoa Jiujitsu Studio Vann på Submission - 03:29
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
47
Färdig
Brandon Rojas
COHAB ECUADOR
Vann på poäng - 05:00
Valentino Ramos Team Cascagrossa
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
45
Färdig
Angel Arambulo
EDJ School of Jiu-Jitsu
Johnny Avila Morocho Kenshikai BJJ Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-47
Färdig
Jefferson Piguave
Kimura jiujitsu
Vann på poäng - 05:00
David Aguilar Army Brazilian Jiu-Jitsu
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(Sábado 27)
54
Färdig
Ramiro Zapata Gorosito
Academia Satori
Andres Valencia EDJ School of Jiu-Jitsu Vann på Submission - 04:32
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
50
Färdig
Ivanna Cabanilla
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Melanie Saltos Robalino ROOTS ACADEMY Vann på poäng - 05:00
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-47
Färdig
Emily Maldonado
EDJ School of Jiu-Jitsu
Angie Rendon Team Urdesa Vann på Submission - 00:57
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
56
Färdig
Xavier Cornejo
HULKSPORTS
Andy Guadalupe DOJO BUSHIDO Vann på domslut - 00:54
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
51
Färdig
Jorge Chuchuca
Falquez LifeStyle
Jose Pazmiño Vann på Submission - 00:35
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
2-54
Färdig
José Zuñiga
COHAB ECUADOR
Andres Aveiga TEAM PREDADOR STALIN FRANCO Vann på Submission - 00:55
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
55
Färdig
Gino Arteaga
Academia Satori
Vann på poäng - 05:00
Jeysua Chassi Lopez Vera
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
2-55
Färdig
Lenin Paz
Bryan Huaraca TEAM PREDADOR STALIN FRANCO Vann på poäng - 04:59
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
43
Färdig
DIEGO HERRERA
Fight Sports
Vann på Submission - 03:12
Leonardo Conforme Ojeda Teammarlonvizuete