Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -33,20 kg
(24 de sept)
8-8
Afgelopen
Jorge Andres Fuentes Vera
Team shazkya Leon
Christian Romero Team Cascagrossa Gewonnen op Beslissing - 03:00
Niños Gi / Gris / Mighty Mite III (6) / -25 kg
(24 de sept)
5-3
Afgelopen
Emiliano Crespo
JIU JITSU VIBES
Gewonnen op Beslissing
Benjamin Barragan Vargas Team Cascagrossa
Niñas Gi / Gris / Pee Wee I (7) / -27 kg
(24 de sept)
1-5
Afgelopen
JULIETA DIAZ CARDONA
Alliance LDE
Gewonnen via Punten - 03:00
Niza Ibanez Alliance LDE
Niñas Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -36,2 kg
(24 de sept)
7-3
Afgelopen
Martina Mejía
Kimura jiujitsu
Africa Esmeralda Kimoa Jiujitsu Studio Gewonnen via Punten - 03:00
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -27 kg
(24 de sept)
6-6
Afgelopen
Matías Torres Alvear
Kimura jiujitsu
Gewonnen via Overgave - 03:00
Kareem Angamarca JIU JITSU VIBES
Niñas Gi / Gris / Junior II (11) / -33,20 kg
(24 de sept)
7-6
Afgelopen
Valeria Zavala Uscocovich
Round One
Gewonnen via Overgave - 01:58
Eva Vera Romero Round One
Niños Gi / Blanco / Pee Wee II (8) / -30,20 kg
(24 de sept)
2-7
Afgelopen
GUSTAVO MATUTE VARGAS
TEAM PREDADOR MATRIZ
Unknown User APEX EC JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 03:00
Niños Gi / Blanco / Pee Wee I (7) / -24 kg
(24 de sept)
8-3
Afgelopen
Santiago Ballesteros Suárez
Mantrabjj
Gewonnen via Punten - 03:00
Unknown User Round One
Niños Gi / Blanco / Mighty Mite II (5) / 20,0 kg
(24 de sept)
1-3
Afgelopen
Izan Bodero
JIU JITSU VIBES
Juan Criollo TEAM PREDADOR CUENCA Gewonnen via Overgave - 01:10
Niños Gi / Amarillo / Pee Wee II (8) / -30,20 kg
(24 de sept)
5-7
Afgelopen
RAFAEL GARCIA MARTIZ
Teammarlonvizuete
Gewonnen via Punten
Kiyoharu Torii Carrillo Amm team
Niños Gi / Blanco / Junior I (10) / Arriba 48,3 kg
(24 de sept)
4-6
Afgelopen
Carlos Barreto
APEX EC JIU-JITSU
Augusto Mostajo Kimoa Jiujitsu Studio Gewonnen op Beslissing - 04:00
Niños Gi / Blanco / Junior I (10) / -39,3 kg
(24 de sept)
3-5
Afgelopen
Martin Sánchez H
Renato Santos Castro Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas Gewonnen via Overgave - 01:47
Niños Gi / Gris / Pee Wee I (7) / -27 kg
(24 de sept)
2-5
Afgelopen
Juan Zavala Uscocovich
Round One
Joaquin Cruz Round One Gewonnen via Punten - 03:00
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -27 kg
(24 de sept)
6-7
Afgelopen
Emiliano Bravo Gaibor
JIU JITSU VIBES
Diego Alonso Mata Torres TEAM PREDADOR STALIN FRANCO Gewonnen via Overgave - 01:44
Niños Gi / Amarillo / Pee Wee I (7) / -21 kg
(24 de sept)
1-7
Afgelopen
Matias Meira
Studio 76 / Hybrid
Maximiliano Mendoza JIU JITSU VIBES Gewonnen via Overgave - 00:34
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -24 kg
(24 de sept)
6-10
Afgelopen
Anthony Matias Verdezoto Garcia
TEAM PREDADOR MATRIZ
Gewonnen via Punten
Christian Rafael Llerena Santistevan Amm team
Niños Gi / Blanco / Pee Wee II (8) / -33,20 kg
(24 de sept)
8-7
Afgelopen
Darnell Gonzalez Bosmediano
Team Urdesa
JOAQUIN EMANUEL ILLESCAS AVILA DOJO ARTES MARCIALES Gewonnen via Punten - 03:00
Niños Gi / Gris / Pee Wee III (9) / -42.3 kg
(24 de sept)
3-4
Afgelopen
David Manosalvas
Amm team
Roberto Cevallos Dojo Leo Iturralde Gewonnen via Overgave - 00:55
Niños Gi / Amarillo / Pee Wee III (9) / -36,2 kg
(24 de sept)
5-9
Afgelopen
SEBASTIAN BENJAMIN ILLESCAS AVILA
DOJO ARTES MARCIALES
Paulo Mieles Ibañez Iturralde Arte Suave Gewonnen via Overgave - 01:47
Niñas Gi / Gris / Junior II (11) / -39,3 kg
(24 de sept)
3-8
Afgelopen
Martina Aristizábal
HULKSPORTS
Gewonnen via Overgave - 00:46
Anahí González Team Urdesa
Niños Gi / Blanco / Pee Wee II (8) / -30,20 kg
(24 de sept)
2-8
Afgelopen
DERECK REYES AVILA
TEAM PREDADOR CUENCA
Gewonnen via Punten - 03:00
GUSTAVO MATUTE VARGAS TEAM PREDADOR MATRIZ
Niños Gi / Blanco / Junior I (10) / Arriba 48,3 kg
(24 de sept)
4-7
Afgelopen
NICOLAS SANCHEZ OYARVIDE
APEX EC JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 00:45
Carlos Barreto APEX EC JIU-JITSU
Niñas Gi / Gris / Junior II (11) / -33,20 kg
(24 de sept)
7-7
Afgelopen
Malena Baque
Kimoa Jiujitsu Studio
Gewonnen via Punten - 04:00
Valeria Zavala Uscocovich Round One
Niñas Gi / Gris / Pee Wee I (7) / -27 kg
(24 de sept)
1-6
Afgelopen
Anahí Franco
TEAM PREDADOR STALIN FRANCO
JULIETA DIAZ CARDONA Alliance LDE Gewonnen via Punten - 03:00
Niños Gi / Blanco / Pee Wee II (8) / -33,20 kg
(24 de sept)
8-6
Afgelopen
VICTOR OCHOA SALAZAR
TEAM PREDADOR MATRIZ
Gewonnen via Overgave - 01:53
Bruno Espinoza APEX EC JIU-JITSU
Niños Gi / Blanco / Junior I (10) / -33,20 kg
(24 de sept)
4-9
Afgelopen
Diego Almeida
Team Urdesa
Daniel Andrade Parra Dojo Leo Iturralde Gewonnen via Punten - 00:55
Niñas Gi / Gris / Pee Wee III (9) / -33,20 kg
(24 de sept)
1-8
Afgelopen
GENEVIEVE ARCALLE
Team Urdesa
Victoria Ibanez Alliance LDE Gewonnen via Punten - 03:00
Niños Gi / Gris / Pee Wee III (9) / -30,20 kg
(24 de sept)
8-10
Afgelopen
Carlos Jurado
Team shazkya Leon
Gewonnen via Punten - 03:00
Kenneth Alvarez JIU JITSU VIBES
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -27 kg
(24 de sept)
6-8
Afgelopen
Kareem Angamarca
JIU JITSU VIBES
Gewonnen via Overgave - 03:00
Emiliano Bravo Gaibor JIU JITSU VIBES
Niños Gi / Blanco / Teen I (13) / -52.5 kg
(24 de sept)
7-10
Afgelopen
Janigh Pinduisaca Chimbolema
Dojo Leo Iturralde
Gewonnen via Punten - 04:00
Maximiliano Santos Castro Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Niños Gi / Amarillo / Junior II (11) / -45.3 kg
(24 de sept)
5-12
Afgelopen
Javier Carrión Kuffó
Teammarlonvizuete
Gewonnen via Overgave - 02:28
MATIAS MATEUS Kimura jiujitsu
Niños Gi / Blanco / Pee Wee II (8) / -30,20 kg
(24 de sept)
2-9
Afgelopen
MILAN PINDUISACA
Dojo Leo Iturralde
Gewonnen via Overgave - 01:21
Unknown User APEX EC JIU-JITSU