Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(24 de sept)
6-39
Afgelopen
VICTOR HIDROVO ILLESCAS
Mantrabjj
Carlos Grau APEX EC JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 03:21
Hombres Gi / Azul / Adulto / -82,3 kg / Medio
(24 de sept)
8-35
Afgelopen
Miguel Monserrate
Teammarlonvizuete
Gewonnen via Overgave - 05:00
Francisco Ortiz TEAM TUBARÃO PREDADOR
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(24 de sept)
1-37
Afgelopen
Juan Diego Rengifo Feijoó
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Bryan Huaraca TEAM PREDADOR STALIN FRANCO
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -76 kg / Leve
(24 de sept)
5-41
Afgelopen
Tony Santillan
TEAM PREDADOR MATRIZ
Jeremías Gutierrez Iturralde Arte Suave Gewonnen via Overgave - 02:41
Hombres Gi / Azul / Master 2 (40+) / -94,3 kg / Pesado
(24 de sept)
3-35
Afgelopen
Abel David Giler Sarmiento
TEAM SOLUÇO
Gewonnen via Punten - 05:00
Blas Hernández Team Gustavo Castillo
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(24 de sept)
1-34
Afgelopen
Jose Gallardo
APEX EC JIU-JITSU
Ángel Patricio Ulloa Academia Satori Gewonnen op Beslissing
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(24 de sept)
2-35
Afgelopen
Juan Martín Patiño
Team shazkya Leon
Gewonnen via Overgave - 03:18
Jimmy Acosta Velez Round One
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Leve
(24 de sept)
5-44
Afgelopen
Anai Paredes
DOJO BUSHIDO
Andrea Chiriboga TEAM PREDADOR MATRIZ Gewonnen via Overgave - 03:32
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(24 de sept)
7-30
Afgelopen
Selim Saint-Martin
Sniper Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Daniel Benalcazar Team Urdesa
Hombres Gi / Azul / Adulto / -70 kg / Pena
(24 de sept)
6-37
Afgelopen
Anthony Gaibor
Team Urdesa
Josué Delgado EDJ School of Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(24 de sept)
1-39
Afgelopen
Christian Ledwon
Studio 76 / Hybrid
Julio Vargas Córdova TEAM PREDADOR MATRIZ Gewonnen via Overgave - 03:31
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(24 de sept)
3-29
Afgelopen
Gerardo Cisneros
EDJ School of Jiu-Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Juan Almeida Team Urdesa
Hombres Gi / Azul / Master 2 (40+) / -70 kg / Pena
(24 de sept)
4-37
Afgelopen
XAVIER GARCÍA
ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Eduardo Aspiazu Kingsman Jiu Jitsu Studio Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -70 kg / Pena
(24 de sept)
8-40
Afgelopen
CESAR ALVAREZ
ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
David Guzmán HULKSPORTS Gewonnen op Beslissing - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -100,5 kg / Super Pesado
(24 de sept)
2-39
Afgelopen
ARIEL BURGASSI
Team Cascagrossa
José Freire Iturralde Arte Suave Gewonnen op Beslissing - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(24 de sept)
7-31
Afgelopen
Isaac Aviles Palma
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Gewonnen via Punten - 05:00
David Cabrera Teammarlonvizuete
Absoluto Femenino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(24 de sept)
1-36
Afgelopen
Erika Silva Carranza
Gewonnen via Overgave - 00:41
Lilibeth Mogollon Ibarra Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(24 de sept)
1-38
Afgelopen
Juan Diego Rengifo Feijoó
Wander Lucas Amm team Gewonnen via Overgave - 01:28
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -76 kg / Leve
(24 de sept)
5-42
Afgelopen
Zamir Moreno
GORILLA FIGHT TEAM ECUADOR
Tony Santillan TEAM PREDADOR MATRIZ Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(24 de sept)
4-36
Afgelopen
Geanfranco Esquetine Tumbaco
Santos BJJ
Ronald Jalón Teammarlonvizuete Gewonnen via Punten - 05:00
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(24 de sept)
5-45
Afgelopen
Xavier Negrete
Army Brazilian Jiu-Jitsu
JUAN JAVIER ECHEVERRIA Dojo Leo Iturralde Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / +100,5 kg / Ultra Pesado
(24 de sept)
1-42
Afgelopen
Francisco Fernandez
Team shazkya Leon
Rafael Ruiz Alliance LDE Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -82,3 kg / Medio
(24 de sept)
8-36
Afgelopen
Miguel Poaquiza
ROOTS ACADEMY
Juanse Jara Paredes APEX EC JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(24 de sept)
7-34
Afgelopen
Edison Hernandez
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Fabián Del Hierro Team Urdesa
Hombres Gi / Violeta / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(24 de sept)
6-40
Afgelopen
Edison Mogollón
Kitó - Ryu
Diego Rene Rodriguez ALLIANCE LABRADOR Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(24 de sept)
3-34
Afgelopen
Emilio Bravo
DOJO BUSHIDO
Abraham Cruz Team Urdesa Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(24 de sept)
6-41
Afgelopen
Fernando Reyes
Team Cascagrossa
Jorge Luis Rizzo Iturralde Arte Suave Gewonnen op Beslissing - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -76 kg / Leve
(24 de sept)
4-34
Afgelopen
Ricardo Astudillo
Team Urdesa
Cristian Mita DOJO BUSHIDO Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(24 de sept)
2-37
Afgelopen
Jorge Cali
TEAM PREDADOR JIPIJAPA
Gewonnen via Punten - 05:00
Nicolas Torres ALLIANCE CUENCA TEAM FC
Absoluto Masculino Gi / Negro / Master 1 / ABSOLUTO
(24 de sept)
5-46
Afgelopen
Xavier Torres
EDJ School of Jiu-Jitsu
Jose Gallardo APEX EC JIU-JITSU Gewonnen via Punten - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -70 kg / Pena
(24 de sept)
1-40
Afgelopen
Juan Diego Rengifo Feijoó
Christian Ledwon Studio 76 / Hybrid Gewonnen op Beslissing
Hombres Gi / Azul / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(24 de sept)
8-39
Afgelopen
Remi David
Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Gewonnen via Punten - 05:00
Nelson Guerrero COHAB ECUADOR