Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Hombres Gi / Blanco / Adulto / +100,5 kg / Ultra Pesado
(Julio 9)
2-27
Gotowy
Juan Carlos Toral Rodriguez
Alejandro Andrade PREDADOR Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Femenino Gi / Blanco / Master 1 / ABSOLUTO
(Julio 9)
6-27
Gotowy
Raquel Jimenez Arreaza
Kimoa Jiujitsu Studio
Oriana Robledo GRACIE BARRA COLOMBIA Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(Julio 9)
3-30
Gotowy
Santiago Imbacuán
Wygrana na punkty - 05:00
Julio Mendoza Academia Satori
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -53,5 kg / Pluma
(Julio 9)
7-27
Gotowy
Franzua Vélez
Team Urdesa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Michelly Valladares Kingsman Jiu Jitsu Studio
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
4-27
Gotowy
JUSTIN VELIZ
Academia Jiu Jitsu jipijapa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Norman Pinela Dojo Leo Iturralde
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -69,0 kg / Leve
(Julio 9)
8-20
Gotowy
Christian Ledwon
Studio 76 / Hybrid
Sander Ruiz EDJ School of Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -100,5 kg / Super Pesado
(Julio 9)
3-28
Gotowy
Bryan Espinoza
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Cristian Segura Army Brazilian Jiu-Jitsu
Hombres Gi / Negro / Adulto / -64 kg / Pluma
(Julio 9)
1-31
Gotowy
Enrique Guerrero
Team Urdesa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Roberto Castillo Iturralde Arte Suave
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
4-28
Gotowy
Diego Ronaldo Suárez Zambrano
Academia Satori
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
RICARDO ROVELLO PAREDES APEX EC JIU-JITSU
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
5-27
Gotowy
Claudio Zambrano
TEAM SOLUÇO
Wygrana na punkty - 05:00
Andres Valencia EDJ School of Jiu-Jitsu
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -74,0 kg / Medio
(Julio 9)
8-23
Gotowy
Santiago Marin
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Jorge Santiago Silva Sierra APEX EC JIU-JITSU
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
3-25
Gotowy
Marco Sanchez
COHAB ECUADOR
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
BRYAN ALEXIS SADVA ANDRADE Teammarlonvizuete
Absoluto Femenino Gi / Blanco / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
6-29
Gotowy
Andrea Estefanía Alvarez León
COHAB ECUADOR
Angie Cedeño Academia Satori Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
5-30
Gotowy
Pedro Falquez
Falquez LifeStyle
Armando Cusme R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / +100,5 kg / Ultra Pesado
(Julio 9)
2-28
Gotowy
Alex Jaramillo
University of Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Marcos Solorzano Bramuel Studio 76 / Hybrid
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -74 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
8-26
Gotowy
Ivanna Cabanilla
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Klaudia Altamirano Alliance LDE Wygrana na punkty - 05:00
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Julio 9)
7-29
Gotowy
Ivanna Barreiro
Team Urdesa
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Nicole Cantuña TEAM SOLUÇO
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
4-29
Gotowy
Agustin Cuviller
Kimoa Jiujitsu Studio
Fernando Josue Mora Briones Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
2-26
Gotowy
Wilson Bazante
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrana na punkty - 01:46
Luis Yuvi Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Julio 9)
7-30
Gotowy
Juan Carlos Quintero
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Israel Sebastián Aguirre Mora Dojo Leo Iturralde
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg / Leve
(Julio 9)
1-29
Gotowy
Mario Agreda
Team Urdesa
Wygrana na punkty - 05:00
Joxyn Montes Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Absoluto Femenino Gi / Blanco / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
6-30
Gotowy
Walleska Vera
GFTeam Ecuador
Wygrana na punkty - 05:00
Gladys Rivera Academia Satori
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -100,5 kg / Super Pesado
(Julio 9)
3-29
Gotowy
Dimas Vizueta
North Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Bryan Espinoza Army Brazilian Jiu-Jitsu
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
5-28
Gotowy
SEBASTIAN SANTOS
Santos BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Andres Maldonado Army Brazilian Jiu-Jitsu
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -53,5 kg / Pluma
(Julio 9)
7-28
Gotowy
Vanesa Orrego
Kimoa Jiujitsu Studio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Franzua Vélez Team Urdesa
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
4-30
Gotowy
Gerardo Cisneros
EDJ School of Jiu-Jitsu
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:52
Isaac Molina Olivo North Bjj
Absoluto Femenino Gi / Blanco / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
6-31
Gotowy
Karla Calderón
ROOTS ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Monica Valeria Cordova Pardo PREDADOR RONIN
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(Julio 9)
3-31
Gotowy
Jeremy Alarcon
Team Urdesa
Caleb Soriano Amm team Wygrana na punkty - 05:00
Absoluto Femenino Gi / Blanco / Adulto / ABSOLUTO
(Julio 9)
6-32
Gotowy
Angie Cedeño
Academia Satori
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Alfonsina Escobar Teammarlonvizuete
Hombres Gi / Blanco / Adulto / +100,5 kg / Ultra Pesado
(Julio 9)
2-29
Gotowy
Juan Carlos Toral Rodriguez
Marcos Solorzano Bramuel Studio 76 / Hybrid Wygrana na punkty - 05:00
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -74,0 kg / Medio
(Julio 9)
8-24
Gotowy
Joseph Chimbolema
Dojo Leo Iturralde
Wygrana na punkty - 00:35
Matias Mena ROOTS ACADEMY
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
5-31
Gotowy
Christian Ledwon
Studio 76 / Hybrid
Wygrana na punkty - 05:00
Armando Cusme R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school