Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Pluma
(Julio 9)
2-21
Gotowy
Gian Cevallos Gallegos
APEX EC JIU-JITSU
Juan Almeida Team Urdesa Wygrana na punkty - 05:00
Juvenil Masculino Gi / Blanco / Juvenil / -84,3 kg / Pesado
(Julio 9)
6-23
Gotowy
Bruce Alvarracin
TEAM PREDADOR SALINAS
Matias Torre Iturralde Arte Suave Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -64,0 kg / Pena
(Julio 9)
7-23
Gotowy
Alex Wiesner Leon
Alliance LDE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Mateo Arroyo Kimura jiujitsu
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -74,0 kg / Medio
(Julio 9)
8-21
Gotowy
Santiago Marin
TEAM PREDADOR MATRIZ
Joseph Chimbolema Dojo Leo Iturralde Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Mujeres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -64 kg / Leve
(Julio 9)
6-24
Gotowy
Oriana Robledo
GRACIE BARRA COLOMBIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Raquel Jimenez Arreaza Kimoa Jiujitsu Studio
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(Julio 9)
1-22
Gotowy
Joel Burgos
EDJ School of Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Emilio Verduga Team Urdesa
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
4-23
Gotowy
Gabriel Yepez
Kimura jiujitsu
Diego Ronaldo Suárez Zambrano Academia Satori Wygrane przez Poddanie (submission)
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -53,5 kg / Pluma
(Julio 9)
7-26
Gotowy
Michelly Valladares
Kingsman Jiu Jitsu Studio
Vanesa Orrego Kimoa Jiujitsu Studio Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
2-24
Gotowy
Wilson Bazante
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Miguel Zhune Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
4-24
Gotowy
Agustin Cuviller
Kimoa Jiujitsu Studio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Christian Bravo Team Elite
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(Julio 9)
1-23
Gotowy
Roberto Murillo
TEAM PREDADOR STALIN FRANCO
Josafat Bucaram BJJ Theory Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
5-24
Gotowy
Andres Medina
Mantrabjj
Andres Maldonado Army Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:32
Mujeres Gi / Blanco / Master 2 (40+) / -58,5 kg / Pena
(Julio 9)
6-25
Gotowy
GABRIELA SALMON
Team Cascagrossa
Paola Gutierrez ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE Wygrana na punkty - 05:00
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -64,0 kg / Pena
(Julio 9)
7-24
Gotowy
FRANCESCO BUCHELI
APEX EC JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Mateo Arroyo Kimura jiujitsu
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
3-24
Gotowy
José Joaquín Febres-Cordero Franco
Round One
BRYAN ALEXIS SADVA ANDRADE Teammarlonvizuete Wygrana na punkty - 05:00
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -69,0 kg / Leve
(Julio 9)
8-19
Gotowy
Sander Ruiz
EDJ School of Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Paúl Kusmirczak Bajaña ALLIANCE ECUADOR
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Pluma
(Julio 9)
2-22
Gotowy
Luis Ricaurte
North Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
Gian Cevallos Gallegos APEX EC JIU-JITSU
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
5-25
Gotowy
Claudio Zambrano
TEAM SOLUÇO
SEBASTIAN SANTOS Santos BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
4-25
Gotowy
Fernando Josue Mora Briones
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Walter Silva Team Gustavo Castillo
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Leve
(Julio 9)
6-26
Gotowy
Andrea Chiriboga
TEAM PREDADOR MATRIZ
Wygrana na punkty - 05:00
Melany Macías Academia Satori
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -100,5 kg / Super Pesado
(Julio 9)
3-27
Gotowy
Dimas Vizueta
North Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Cristian Segura Army Brazilian Jiu-Jitsu
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg / Leve
(Julio 9)
1-26
Gotowy
Ivan Tamayo
GORILLA FIGHT TEAM ECUADOR
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Diego Zambrano TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Pluma
(Julio 9)
2-23
Gotowy
Adonis Jiménez Pinos
Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Juan Almeida Team Urdesa Wygrana na punkty - 05:00
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -74,0 kg / Medio
(Julio 9)
8-22
Gotowy
Matias Mena
ROOTS ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Jorge Santiago Silva Sierra APEX EC JIU-JITSU
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -64,0 kg / Pena
(Julio 9)
7-25
Gotowy
LUIS ANDRES CHIMBOLEMA
Dojo Leo Iturralde
Alex Wiesner Leon Alliance LDE Wygrana na punkty - 05:00
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Julio 9)
5-26
Gotowy
Andres Maldonado
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Andres Valencia EDJ School of Jiu-Jitsu
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Leve
(Julio 9)
8-25
Gotowy
Vanessa Salazar
APEX EC JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Melanie Saltos Robalino ROOTS ACADEMY
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
5-29
Gotowy
Christian Ledwon
Studio 76 / Hybrid
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Armando Cusme R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg / Leve
(Julio 9)
1-27
Gotowy
Nicolas Guerra
TEAM PREDADOR STALIN FRANCO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Mario Agreda Team Urdesa
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Julio 9)
4-26
Gotowy
Gerardo Cisneros
EDJ School of Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Freddy Guevara Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(Julio 9)
2-25
Gotowy
Luis Yuvi
Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Miguel Zhune Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -76 kg / Leve
(Julio 9)
1-28
Gotowy
Ivan Tamayo
GORILLA FIGHT TEAM ECUADOR
Wygrana na punkty - 05:00
Joxyn Montes Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas