Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -48,5 kg / Gallo
(Julio 9)
5-10
Terminé
Tamara Guzmán Guerrero
Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Isabela Romero Team Urdesa Gagné par soumission - 00:57
Niños Gi / Amarillo / Pee Wee III (9) / -30,20 kg
(Julio 9)
6-9
Terminé
Sebastian Chamorro Peñafiel
Kimura jiujitsu
Gagné par soumission - 01:49
Fernando Adolfo LLerena Santistevan Amm team
Niños Gi / Amarillo / Teen II (14) / Arriba 69,0 kg
(Julio 9)
3-12
Terminé
Mateo Medina
TEAM PREDADOR SALINAS
Mathias Guillermo Alliance LDE Gagné par points - 04:00
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Julio 9)
5-11
Terminé
Jiménez Beltrán Valentina
Kimoa Jiujitsu Studio
Karla Calderón ROOTS ACADEMY Gagné par soumission - 03:24
Niños Gi / Gris / Mighty Mite III (6) / -22 kg
(Julio 9)
4-4
Terminé
Alan Chimbolema
TEAM PREDADOR MATRIZ
Gagné par soumission - 02:00
Daniel Madero Amm team
Niños Gi / Amarillo / Junior II (11) / -42.3 kg
(Julio 9)
7-11
Terminé
Javier Carrión Kuffó
Teammarlonvizuete
Gagné par points - 04:00
Kevin Bolaños TEAM PREDADOR SALINAS
Niñas Gi / Amarilla / Junior I (10) / -33,20 kg
(Julio 9)
6-11
Terminé
Emilie Guamanquispe
One Fight Academy
Valentina Perez EDJ School of Jiu-Jitsu Gagné par points - 04:00
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -24 kg
(Julio 9)
8-6
Terminé
Luis Alfonso Zambrano Vargas
ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Santiago Manrique TEAM PREDADOR MATRIZ Gagné par points - 02:59
Niños Gi / Amarillo / Junior II (11) / -36,2 kg
(Julio 9)
7-13
Terminé
Luis Ernesto Valenzuela Sanchez
TEAM PREDADOR MATRIZ
Gagné par soumission - 02:45
JOAQUIN VILLAO ROA Teammarlonvizuete
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(Julio 9)
1-15
Terminé
Misael Mena
ROOTS ACADEMY
Gagné par points - 05:00
Yandri Lucas Beyond Jiu-Jitsu
Niños Gi / Blanco / Teen I (13) / -52.5 kg
(Julio 9)
2-13
Terminé
Jose Daniel Arevalo Salazar
Gagné par points - 04:00
Maximiliano Andres Santos Castro Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Niñas Gi / Amarilla / Teen II (14) / -48.3 kg
(Julio 9)
3-13
Terminé
Annie Navarrete
EDJ School of Jiu-Jitsu
Gagné par soumission - 02:28
Genesis Castillo Kimoa Jiujitsu Studio
Niñas Gi / Amarilla / Teen III (15) / -52.5 kg
(Julio 9)
4-9
Terminé
Dayanara Zambrano
Emilia Vera COHAB ECUADOR Gagné par soumission - 01:28
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Julio 9)
5-12
Terminé
Gladys Rivera
Academia Satori
Gagné par soumission - 03:54
Joselyne Jaramillo Insuaste TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen II (14) / -56,5 kg
(Julio 9)
1-11
Terminé
DANIEL VELA CAMPUZANO
Mantrabjj
Matias Mieles Iturralde Arte Suave Gagné par Disqualification
Niñas Gi / Naranja - Verde / Junior II (11) / -33,20 kg
(Julio 9)
6-12
Terminé
FABIANA SANDOVAL
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Gagné par soumission - 03:01
Valeria Zavala Uscocovich Round One
Niños Gi / Gris / Pee Wee I (7) / -27 kg
(Julio 9)
2-10
Terminé
Eliú Menéndez Tomalá
Dojo Leo Iturralde
Gagné par soumission - 02:32
Yazid Andrade Team Urdesa
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen III (15) / -73,0 kg
(Julio 9)
4-12
Terminé
Unknown User
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Isaac Gonzalez Universidad del Jiu Jitsu Gagné par soumission - 02:25
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -27 kg
(Julio 9)
8-8
Terminé
Christian Rafael Llerena Santistevan
Amm team
Emiliano Bravo Gaibor JIU JITSU VIBES Gagné par points - 03:00
Niños Gi / Amarillo / Junior I (10) / -39,3 kg
(Julio 9)
7-9
Terminé
Mateo Villalba
EDJ School of Jiu-Jitsu
Gagné par points - 04:00
Jacob Arambulo EDJ School of Jiu-Jitsu
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen II (14) / -60,5 kg
(Julio 9)
1-14
Terminé
Carlos Adrian Cornejo Coba
Alliance LDE
Gagné par soumission - 00:39
Erick Villao Teammarlonvizuete
Niñas Gi / Amarilla / Junior II (11) / -36,2 kg
(Julio 9)
6-13
Terminé
Luciana Fernandez De Cordova
COHAB ECUADOR
Gagné par points - 04:00
Malena Baque Kimoa Jiujitsu Studio
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -53,5 kg / Pluma
(Julio 9)
5-16
Terminé
Alfonsina Escobar
Teammarlonvizuete
María Del Cisne Arévalo Taipe COHAB ECUADOR Gagné par soumission - 04:09
Niños Gi / Amarillo / Junior II (11) / -42.3 kg
(Julio 9)
7-12
Terminé
Matías Mateus
Kimura jiujitsu
Javier Carrión Kuffó Teammarlonvizuete Gagné par soumission - 02:12
Niños Gi / Blanco / Pee Wee I (7) / -30,20 kg
(Julio 9)
4-7
Terminé
Christian Romero
Team Cascagrossa
Gagné par soumission - 00:37
Unknown User Team Cascagrossa
Niños Gi / Blanco / Teen I (13) / -52.5 kg
(Julio 9)
2-15
Terminé
Marcos Rivadeneira Santiano
JIU JITSU VIBES
Gagné par soumission - 01:21
Jose Daniel Arevalo Salazar
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -36,2 kg
(Julio 9)
8-10
Terminé
Dorian Vizuete
Teammarlonvizuete
Camilo Grimberg Amm team Gagné par points - 03:00
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen III (15) / -60,5 kg
(Julio 9)
3-16
Terminé
Luis Espinoza
Gagné par points - 04:00
Juan Mendez Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Julio 9)
5-13
Terminé
Jiménez Beltrán Valentina
Kimoa Jiujitsu Studio
Joselyne Jaramillo Insuaste TEAM PREDADOR VICTOR AVILES Gagné par points - 05:00
Niños Gi / Amarillo / Junior III (12) / -52.5 kg
(Julio 9)
7-14
Terminé
Gabriel Guerrero Viteri
Dojo Leo Iturralde
Galo Sebastián Mendoza Bernal BJJ Theory Gagné par décision - 04:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(Julio 9)
1-16
Terminé
Misael Mena
ROOTS ACADEMY
Roberto Murillo TEAM PREDADOR STALIN FRANCO Gagné par Disqualification - 04:57
Niñas Gi / Amarilla / Teen III (15) / -52.5 kg
(Julio 9)
4-10
Terminé
Valentina Herdoiza
Dojo House Alliance
Gagné par soumission - 00:48
Dayanara Zambrano