Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Niños Gi / Blanco / Pee Wee I (7) / -21 kg
(Sábado 27)
2-6
Färdig
Roberto Ramirez Mero
TEAM PREDADOR SALINAS
Gonzalo Cañarte Vann på poäng - 03:00
Niños Gi / Gris / Teen I (13) / -65,0 kg
(Sábado 27)
8
Färdig
Hector Jerez Kusmirczak
ALLIANCE ECUADOR
Sebastián Mora Teammarlonvizuete Vann på domslut - 04:00
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen II (14) / -60,5 kg
(Sábado 27)
8
Färdig
Jose Idrovo Muñoz
Satory club
DANIEL VELA CAMPUZANO Dojo Leo Iturralde Vann på Submission - 02:37
Niños Gi / Blanco / Mighty Mite III (6) / -22 kg
(Sábado 27)
3
Färdig
Danny Arcos Solis
Dojo Leo Iturralde
Emilio Yánez ROOTS ACADEMY Vann på poäng - 02:00
Niños Gi / Gris / Pee Wee III (9) / -36,2 kg
(Sábado 27)
1-6
Färdig
Mathias Caleb Ramos Barrera
PREDADOR RONIN
Vann på Submission - 00:56
SEBASTIAN BENJAMIN ILLESCAS AVILA DOJO ARTES MARCIALES
Niños Gi / Blanco / Pee Wee I (7) / -24 kg
(Sábado 27)
7
Färdig
Jahdiel Efrain Barrera Izurieta
PREDADOR RONIN
Vann på poäng - 03:00
Andrés Fernández TEAM PREDADOR MATRIZ
Niños Gi / Amarillo / Pee Wee III (9) / Arriba 45,3 kg
(Sábado 27)
2-7
Färdig
Joan Jerez Kusmirczak
ALLIANCE ECUADOR
David Loayza EDJ School of Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Niñas Gi / Gris / Junior II (11) / -39,3 kg
(Sábado 27)
2-9
Färdig
Malena Baque
Kimoa Jiujitsu Studio
Vann på Submission - 02:58
Nina Mármol TEAM PREDADOR SALINAS
Niños Gi / Gris / Teen I (13) / -52.5 kg
(Sábado 27)
11
Färdig
Julian Haro
DOJO BUSHIDO
Matias Mieles Iturralde Arte Suave Vann på Submission - 00:50
Niños Gi / Blanco / Pee Wee II (8) / -30,20 kg
(Sábado 27)
8
Färdig
Jared Mora Guzmán
Academia Satori
CRISTOFER DAMIAN AUCAPIÑA YANZAGUANO DOJO ARTES MARCIALES Vann på poäng - 03:00
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen II (14) / -56,5 kg
(Sábado 27)
7
Färdig
Aldo Verdelli
Alliance LDE
GUILLERMO VELA CAMPUZANO Dojo Leo Iturralde Vann på poäng - 04:00
Niños Gi / Gris / Pee Wee III (9) / -27 kg
(Sábado 27)
9
Färdig
Carlos Jurado
GFTEAM
Vann på Submission - 00:56
Luciano Vasquez TEAM PREDADOR SALINAS
Niños Gi / Blanco / Pee Wee II (8) / -30,20 kg
(Sábado 27)
7
Färdig
Evan Gabriel Ocaña Orozco
PREDADOR RONIN
JOAQUIN EMANUEL ILLESCAS AVILA DOJO ARTES MARCIALES Vann på poäng - 03:00
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -27 kg
(Sábado 27)
6
Färdig
Kareem Angamarca
JIU JITSU VIBES
José Camilo Chamorro TEAM PREDADOR MATRIZ Vann på poäng - 03:00
Niñas Gi / Gris / Junior I (10) / -27 kg
(Sábado 27)
2-8
Färdig
Naomi Alcivar Cedeño
Lopez Vera
Valeria Calle Tacuri INFINITE MARTIAL ARTS ECUADOR Vann på Submission - 01:55
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen II (14) / -60,5 kg
(Sábado 27)
9
Färdig
Carlos Adrian Cornejo Coba
Alliance LDE
Vann på Submission - 00:29
Andres Barrios Teammarlonvizuete
Niños Gi / Gris / Pee Wee III (9) / -33,20 kg
(Sábado 27)
11
Färdig
Cristopher Allauca Auquilla
Iturralde Arte Suave
Illay Walter Amm team Vann på domslut - 01:31
Niñas Gi / Gris / Junior II (11) / -39,3 kg
(Sábado 27)
2-10
Färdig
Sofía Hernández
Iturralde Arte Suave
Vann på Submission - 00:50
Fiorella Ramirez Ramírez TEAM PREDADOR SALINAS
Niños Gi / Gris / Pee Wee III (9) / -36,2 kg
(Sábado 27)
1-7
Färdig
Evans Medina
TEAM PREDADOR MATRIZ
SEBASTIAN BENJAMIN ILLESCAS AVILA DOJO ARTES MARCIALES Vann på Submission - 02:26
Niños Gi / Gris / Teen I (13) / -65,0 kg
(Sábado 27)
9
Färdig
Rafael Yumisaca
Hector Jerez Kusmirczak ALLIANCE ECUADOR Vann på Submission - 01:06
Niños Gi / Gris / Junior I (10) / -45.3 kg
(Sábado 27)
12
Färdig
Erick Yanez
DOJO BUSHIDO
Vann på poäng - 04:00
Jean Carlos Cuenca Pacheco INFINITE MARTIAL ARTS ECUADOR
Niños Gi / Amarillo / Teen II (14) / -52.5 kg
(Sábado 27)
12
Färdig
Dylan Baez
TEAM PREDADOR SALINAS
José Lemus ROOTS ACADEMY Vann på Submission - 01:16
Niños Gi / Amarillo / -39,3 kg / Junior I (10)
(Sábado 27)
14
Färdig
MATIAS HERRERA
DOJO BUSHIDO
Vann på poäng - 04:00
ANDRES LACERA TEAM PREDADOR STALIN FRANCO
Niñas Gi / Naranja - Verde / Junior II (11) / -33,20 kg
(Sábado 27)
2-12
Färdig
FABIANA SANDOVAL
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Vann på Submission - 02:39
Luciana Fernandez De Cordova COHAB ECUADOR
Niños Gi / Gris / Junior II (11) / -36,2 kg
(Sábado 27)
1-9
Färdig
Thiago Reyes Cuenca
DOJO BUSHIDO
Luis Ernesto Valenzuela Sanchez TEAM PREDADOR MATRIZ Vann på Submission - 03:00
Niños Gi / Gris / Teen I (13) / -52.5 kg
(Sábado 27)
12
Färdig
Marcelo Mejía
TEAM PREDADOR SALINAS
Julian Haro DOJO BUSHIDO Vann på poäng - 04:00
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen II (14) / -60,5 kg
(Sábado 27)
10
Färdig
Jose Idrovo Muñoz
Satory club
Vann på Submission - 00:56
Andres Barrios Teammarlonvizuete
Niñas Gi / Gris / Junior II (11) / -39,3 kg
(Sábado 27)
Färdig
Nina Mármol
TEAM PREDADOR SALINAS
Fiorella Ramirez Ramírez TEAM PREDADOR SALINAS Vann på Walkover
Niños Gi / Blanco / Pee Wee II (8) / -30,20 kg
(Sábado 27)
9
Färdig
Evan Gabriel Ocaña Orozco
PREDADOR RONIN
Jared Mora Guzmán Academia Satori Vann på poäng - 03:00
Niñas Gi / Gris / Junior III (12) / -56,5 kg
(Sábado 27)
2-15
Färdig
Camila Idrovo
COHAB ECUADOR
Vann på Submission - 01:09
EMILIA MONSERRATH TATICUAN ALAVAREZ DOJO ARTES MARCIALES
Niños Gi / Gris / Pee Wee II (8) / -24 kg
(Sábado 27)
1-5
Färdig
Dominick Arambulo
EDJ School of Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Anthony Matias Verdezoto Garcia TEAM PREDADOR MATRIZ
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen I (13) / -48.3 kg
(Sábado 27)
14
Färdig
Jose Ignacio Monge
Dojo House Alliance
Pedro Emilio Valenzuela Sanchez TEAM PREDADOR MATRIZ Vann på poäng - 04:00