Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Niñas Gi / Gris / Junior III (12) / -56,5 kg
(Sábado 27)
2-17
Färdig
Camila Idrovo
COHAB ECUADOR
MAYTE KAROLINA MOLINA CRIOLLO DOJO ARTES MARCIALES Vann via diskvalificering - 00:17
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
20
Färdig
Ramiro Pinto
Dojo Leo Iturralde
Carlos Villacrés Gomez APEX EC JIU-JITSU Vann på Submission - 01:52
Niños Gi / Amarillo / -42.3 kg / Junior II (11)
(Sábado 27)
19
Färdig
Javier Carrión Kuffó
Teammarlonvizuete
Vann på Submission - 03:20
Santiago Cargua TEAM PREDADOR SALINAS
Niños Gi / Gris / Junior I (10) / -45.3 kg
(Sábado 27)
15
Färdig
Erick Yanez
DOJO BUSHIDO
Vann på poäng - 04:00
Martín Cruz Dojo House Alliance
Niñas Gi / Amarilla / Teen III (15) / -52.5 kg
(Sábado 27)
2-20
Färdig
Emilia Vera
COHAB ECUADOR
Valentina Herdoiza Dojo House Alliance Vann på poäng - 04:00
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
16
Färdig
Daniel Vélez León
Iturralde Arte Suave
Xavier Torres EDJ School of Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:42
Niños Gi / Naranja - Verde / -69,0 kg / Teen III (15)
(Sábado 27)
21
Färdig
Andres Paredes
DOJO BUSHIDO
Isaac Gonzalez Universidad del Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:08
Niños Gi / Amarillo / -39,3 kg / Junior I (10)
(Sábado 27)
16
Färdig
MATIAS HERRERA
DOJO BUSHIDO
Mateo Villalba EDJ School of Jiu-Jitsu Vann på poäng - 04:00
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen III (15) / Arriba 73,0 kg
(Sábado 27)
1-17
Färdig
Guillermo Vázquez Orlando
Vann på Submission - 01:47
Mathias Zambrano R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
17
Färdig
JUAN JAVIER ECHEVERRIA
Dojo Leo Iturralde
Vann på domslut - 05:00
Victor Aviles Palma TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Niños Gi / Gris / Teen I (13) / -36,2 kg
(Sábado 27)
19
Färdig
Damian De La Cruz
Amm team
Diddier Otero Escobar Machala Brazilian Jiujitsu Vann på Submission - 02:34
Juvenil Femenino Gi / Blanco / Juvenil / +65 kg / Pesado
(Sábado 27)
2-22
Färdig
Michelle Zhune
Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Leslie Torres TEAM PREDADOR VICTOR AVILES Vann på Submission - 04:05
Niños Gi / Naranja - Verde / -69,0 kg / Teen III (15)
(Sábado 27)
22
Färdig
Nicolas Chuchuca Orellana
TEAM PREDADOR MATRIZ
Carlos Bermudez EDJ School of Jiu-Jitsu Vann på poäng - 04:00
Niñas Gi / Amarillo / Teen II (14) / -44.3 kg
(Sábado 27)
18
Färdig
Aitanna Saá
Amm team
Vann på Submission - 01:56
Belen Velez Napa R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Niños Gi / Amarillo / Teen II (14) / -40.3 kg
(Sábado 27)
21
Färdig
Matias Duran Célleri
Alliance LDE
Vann på Submission - 03:53
Sebastián Leon Iturralde Arte Suave
Niños Gi / Gris / Junior III (12) / -40.3 kg
(Sábado 27)
22
Färdig
Nixon Cacao
Amm team
Marcos Ramirez EDJ School of Jiu-Jitsu Vann på poäng - 04:00
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen III (15) / -60,5 kg
(Sábado 27)
1-16
Färdig
Axel Dueñas
TEAM SOLUÇO
Mario Bermudez TEAM PREDADOR MATRIZ Vann på domslut - 04:00
Niños Gi / Amarillo / Teen III (15) / -56,5 kg
(Sábado 27)
1-15
Färdig
Josue Alcivar Macias
R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Vann på Submission - 01:02
Richard Saá Amm team
Niños Gi / Amarillo / -42.3 kg / Junior II (11)
(Sábado 27)
20
Färdig
Dylan Rivadeneira
ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Santiago Cargua TEAM PREDADOR SALINAS Vann på poäng - 04:00
Juvenil Masculino Gi / Azul / Juvenil / -64,0 kg / Pena
(Sábado 27)
25
Färdig
Mateo Arroyo
Kimura jiujitsu
Alex Wiesner Leon Alliance LDE Vann på Submission - 02:45
Niños Gi / Naranja - Verde / Teen III (15) / Arriba 73,0 kg
(Sábado 27)
1-18
Färdig
Justim Isaac Moran Moreira
PREDADOR RONIN
Vann på Submission - 03:46
Mathias Zambrano R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Juvenil Masculino Gi / Blanco / Juvenil / -64,0 kg / Pena
(Sábado 27)
2-24
Färdig
Jeysua Chassi
Lopez Vera
Vann på poäng - 05:00
Matías Rosero COHAB ECUADOR
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
21
Färdig
Jean Paulo Palacios
JIU JITSU VIBES
Diego Duran Fight House Cuenca Vann på poäng - 05:00
Niñas Gi / Amarillo / Teen II (14) / -44.3 kg
(Sábado 27)
19
Färdig
Valeska De La Cruz
Amm team
Belen Velez Napa R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school Vann på Submission - 01:21
Niños Gi / Gris / Teen I (13) / -36,2 kg
(Sábado 27)
20
Färdig
EMILIO SEBASTIAN BRAVO ILBAY
DOJO ARTES MARCIALES
Diddier Otero Escobar Machala Brazilian Jiujitsu Vann på Submission - 02:49
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
22
Färdig
Carlos Villacrés Gomez
APEX EC JIU-JITSU
Ramiro Zapata Gorosito Academia Satori Vann på poäng - 05:00
Niñas Gi / Amarillo / Teen II (14) / -44.3 kg
(Sábado 27)
20
Färdig
Genesis Castillo
Kimoa Jiujitsu Studio
Aitanna Saá Amm team Vann på poäng - 04:00
Niños Gi / Amarillo / -42.3 kg / Junior II (11)
(Sábado 27)
21
Färdig
Juan Sebastian Molina
TEAM PREDADOR MATRIZ
Javier Carrión Kuffó Teammarlonvizuete Vann på Submission - 02:50
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(Sábado 27)
1-20
Färdig
Roberto Murillo
TEAM PREDADOR STALIN FRANCO
Misael Mena ROOTS ACADEMY Vann på Submission - 01:28
Niños Gi / Naranja - Verde / -69,0 kg / Teen III (15)
(Sábado 27)
23
Färdig
Andres Paredes
DOJO BUSHIDO
Vann på poäng - 04:00
Nicolas Chuchuca Orellana TEAM PREDADOR MATRIZ
Juvenil Masculino Gi / Blanco / Juvenil / -64,0 kg / Pena
(Sábado 27)
2-25
Färdig
Alessandro Pazmiño
team marlon vizuete
Vann på Submission - 02:09
Jordan Bailón Castillo PREDADOR RONIN
Niños Gi / Naranja - Verde / -52.5 kg / Teen I (13)
(Sábado 27)
23
Färdig
Christian Urgiles
Teammarlonvizuete
Vann på Submission - 03:13
Matteo Nicolás Army Brazilian Jiu-Jitsu