Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
40
Färdig
José Alberto De Howitt Terán
Dojo House Alliance
Vann på poäng - 05:00
Bayardo Naranjo Kitó - Ryu
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-32
Färdig
Franklin Cruz Molina
PREDADOR RONIN
Erick Garcia TEAM TUBARÃO PREDADOR Vann på poäng - 05:00
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
35
Färdig
Andrea Chiriboga
TEAM PREDADOR MATRIZ
Ivanna Barreiro APEX EC JIU-JITSU Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
2-35
Färdig
Miguel Monserrate
Teammarlonvizuete
Vann på poäng - 05:00
Alvaro Carrera ROOTS ACADEMY
Hombres Gi / Negro / Master 1 (30+) / +100,5 kg / Ultra Pesado
(Sábado 27)
36
Färdig
Gustavo Moncayo
ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Vann på domslut - 05:00
Fernando Quezada Mantrabjj
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-33
Färdig
Adonis Jiménez Pinos
Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Eduardo Medina Team Grodd Vann via diskvalificering - 00:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
34
Färdig
Jorge Rodriguez
Team Urdesa
Vann på poäng - 05:00
Joel Tumbaco
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
41
Färdig
Julio Mendoza
Academia Satori
Vann på poäng - 05:00
Santiago Imbacuán
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-34
Färdig
Franklin Cruz Molina
PREDADOR RONIN
Vann på poäng
Adonis Jiménez Pinos Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
37
Färdig
Carlos Enriquez
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Santiago Martinez JiuJitsu Studio Cuenca
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
37
Färdig
Unknown User
Team Urdesa
Vann på poäng - 05:00
JUAN MARIO VIERA PINCAY Teammarlonvizuete
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(Sábado 27)
35
Färdig
Miguel Zhune
Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Vann på domslut
Luis Yuvi Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
2-36
Färdig
Luis Alfredo Betancourt Garcia
Arte suave juan Miguel iturralde
Vann på poäng - 05:00
ENRIQUE CACERES ROOTS ACADEMY
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
39
Färdig
Javier Cobo
Kimoa Jiujitsu Studio
Joffre Campoverde Kingsman Jiu Jitsu Studio Vann på Submission - 02:41
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -53,5 kg / Pluma
(Sábado 27)
2-40
Färdig
Dayana Salazar Palma
Beyond Jiu-Jitsu
Melanie Rodríguez TEAM SOLUÇO Vann på Submission - 03:26
Hombres Gi / Café / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(Sábado 27)
31
Färdig
Anthony Raul Gonzalez Arreaga
EQUIPE CASCA GROSSA
Jonathan Polit North Bjj Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
36
Färdig
Carlos Guerrero
DOJO BUSHIDO
Brandon Rojas COHAB ECUADOR Vann på domslut - 05:00
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
38
Färdig
Carlos Enriquez
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Xavier Cruz Mantrabjj Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -88,3 kg / Medio Pesado
(Sábado 27)
36
Färdig
Miguel Mejia
Teammarlonvizuete
Walter Israel Guevara Parrales Team Milagro Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -53,5 kg / Pluma
(Sábado 27)
33
Färdig
Mishell Guano
No Team
Vann på Submission - 03:04
Maria Cevasco Chaparro CUNHA JIU-JITSU TEAM
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-35
Färdig
Erick Garcia
TEAM TUBARÃO PREDADOR
Vann på poäng - 05:00
Eduardo Medina Team Grodd
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-42
Färdig
Emily Maldonado
EDJ School of Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Belen Ladd
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
42
Färdig
Vicente Catota
Kitó - Ryu
Vann på Submission - 02:41
Fernando Zavala Giler Round One
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(Sábado 27)
1-37
Färdig
Ronny Santana
Caleb Soriano Amm team Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
2-37
Färdig
Alvaro Carrera
ROOTS ACADEMY
Vann på Submission - 01:31
ENRIQUE CACERES ROOTS ACADEMY
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Sábado 27)
42
Färdig
Armando Cusme
R.L.A Cholo cusme Jiu Jitsu school
Vann på Submission - 02:11
Pedro Falquez Falquez LifeStyle
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
35
Färdig
Jorge Rodriguez
Team Urdesa
Vann på Submission - 01:48
Freddy Guevara Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
36
Färdig
Ivanna Barreiro
APEX EC JIU-JITSU
Vann på poäng - 05:00
Nikoll Rodríguez COHAB ECUADOR
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
44
Färdig
Jose Yari
Teammarlonvizuete
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Round One
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -53,5 kg / Pluma
(Sábado 27)
2-41
Färdig
Valentina Bajaña
Team Cascagrossa
Vann på poäng - 05:00
Melanie Rodríguez TEAM SOLUÇO
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
40
Färdig
Carlos Enriquez
Army Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Javier Cobo Kimoa Jiujitsu Studio
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -88,3 kg / Medio Pesado
(Sábado 27)
47
Färdig
Alan Jair Córdova Pardo
PREDADOR RONIN
Vann på poäng - 05:00
PEDRO MIGUEL MONCAYO FERNANDEZ Teammarlonvizuete