Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
37
Färdig
Anai Paredes
DOJO BUSHIDO
Vann på poäng - 05:00
Nicolle Zapata CUNHA JIU-JITSU TEAM
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
38
Färdig
Matthew M
Una BJJ
Valentino Ramos Team Cascagrossa Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-39
Färdig
Nicolas Lascano Pita
TEAM PREDADOR SALINAS
Vann på poäng - 05:00
Steven Cedeño Teammarlonvizuete
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
2-38
Färdig
Miguel Monserrate
Teammarlonvizuete
Vann på Submission - 02:20
Luis Alfredo Betancourt Garcia Arte suave juan Miguel iturralde
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -53,5 kg / Pluma
(Sábado 27)
34
Färdig
Vanesa Orrego
Kimoa Jiujitsu Studio
Vann på Submission - 01:42
Mishell Guano No Team
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
39
Färdig
Juan Almeida
Team Urdesa
Vann på poäng - 05:00
Daniel Narváez Teammarlonvizuete
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
43
Färdig
Vicente Catota
Kitó - Ryu
Vann på Submission - 04:15
Victor Cuesta Giler TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Sábado 27)
43
Färdig
Leonela Acurio
JIU JITSU VIBES
Vann på domslut - 05:00
Susana Revelo Sierra Jiu Jitsu
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-42
Färdig
Fabian Sancho
Team Urdesa
Isaac Aviles Palma TEAM PREDADOR VICTOR AVILES Vann på poäng - 05:00
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Sábado 27)
44
Färdig
Morelia Velasco Guerrero
ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Nicole Cantuña TEAM SOLUÇO Vann på poäng - 05:00
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
38
Färdig
Nikoll Rodríguez
COHAB ECUADOR
Nicolle Zapata CUNHA JIU-JITSU TEAM Vann på poäng - 05:00
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-43
Färdig
Jiménez Beltrán Valentina
Kimoa Jiujitsu Studio
Vann på poäng - 05:00
Andrea Estefanía Alvarez León COHAB ECUADOR
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
40
Färdig
Daniel Ramos
Dojo House Alliance
Vann på poäng - 05:00
Eri Robalino TEAM MARCELO PRADO
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
2-44
Färdig
Emily Maldonado
EDJ School of Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Belén Machado Iturralde Arte Suave
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -57,5 kg / Gallo
(Sábado 27)
1-38
Färdig
Jeremy Alarcon
Team Urdesa
Caleb Soriano Amm team Vann på Submission - 05:00
Hombres Gi / Negro / Master 2 (40+) / -76 kg / Leve
(Sábado 27)
41
Färdig
Xavier Cruz
Mantrabjj
Joffre Campoverde Kingsman Jiu Jitsu Studio Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Blanco / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
45
Färdig
Victor Cuesta Giler
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Vann på poäng - 05:00
Unknown User Round One
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
41
Färdig
RICARDO ROVELLO PAREDES
APEX EC JIU-JITSU
Vann på poäng - 05:00
David Ñauta COHAB ECUADOR
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Sábado 27)
2-48
Färdig
Joselyne Jaramillo Insuaste
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Karla Calderón ROOTS ACADEMY Vann på Submission - 02:12
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Leve
(Sábado 27)
39
Färdig
Ivanna Barreiro
APEX EC JIU-JITSU
Anai Paredes DOJO BUSHIDO Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Violeta / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-40
Färdig
Mauro Lemus
ROOTS ACADEMY
Vann på Submission - 00:37
Steven Cedeño Teammarlonvizuete
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -58,5 kg / Pena
(Sábado 27)
45
Färdig
Susana Revelo
Sierra Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Morelia Velasco Guerrero ALLIANCE GUAYAQUIL NORTE
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
49
Färdig
Bruce Alvarracin
TEAM PREDADOR SALINAS
Fabio Da Silva HULKSPORTS Vann på poäng - 05:00
Mujeres Gi / Azul / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
40
Färdig
Karla Salazar
Team Urdesa
Vann på poäng - 05:00
Johanna Cedeño TEAM SOLUÇO
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-43
Färdig
Carlos Swanton
APEX EC JIU-JITSU
Vann på poäng - 05:00
José Castillo Alliance LDE
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
42
Färdig
Tomas Alarcon
TEAM SOLUÇO
Vann på Submission - 02:02
Agustin Cuviller Kimoa Jiujitsu Studio
Mujeres Gi / Violeta / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
47
Färdig
Ivanna Cabanilla
TEAM PREDADOR VICTOR AVILES
Vann på poäng - 05:00
Sarita Gutiérrez Quiroz Studio 76 / Hybrid
Hombres Gi / Blanco / Adulto / -70 kg / Pena
(Sábado 27)
43
Färdig
Jorge Rodriguez
Team Urdesa
Brandon Rojas COHAB ECUADOR Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Café / Master 1 (30+) / -82,3 kg / Medio
(Sábado 27)
41
Färdig
Leonardo Conforme Ojeda
Teammarlonvizuete
DIEGO HERRERA Fight Sports Vann på Submission - 01:24
Mujeres Gi / Blanco / Adulto / -69 kg / Medio
(Sábado 27)
2-49
Färdig
Alexia Solms
Team Urdesa
Vann på domslut - 05:00
Francesca Baquero EDJ School of Jiu-Jitsu
Absoluto Masculino Gi / Blanco / Juvenil / ABSOLUTO
(Sábado 27)
50
Färdig
Matías Rosero
COHAB ECUADOR
Xavier Cornejo HULKSPORTS Vann på poäng - 05:00
Hombres Gi / Azul / Adulto / -64 kg / Pluma
(Sábado 27)
1-44
Färdig
Daniel Benalcazar
Team Urdesa
Jefferson Piguave Kimura jiujitsu Vann på Submission - 03:58